Вт. Сер 16th, 2022

Сергій Моргунов: 100% забезпечення киснем для ковідних ліжок у міських стаціонарах – наша мета

1 min read

За січень кількість COVID-ліжок з киснем у закладах було збільшено до 511, а відсоток забезпеченості – до 89%. Це один з кращих показників у державі. Про це повідомляє міський голова Сергій Моргунов на сторінці у Фейсбук.

“Нагадаю, що на кінець 2020 року ми мали 485 таких ліжок. Днями у міській лікарні №3 завершили додатковий монтаж кисневих точок. І це вже другий міський заклад, ліжковий фонд якого повністю оснащений киснем. 100% також має пологовий будинок №1, який на час епідемії перепрофілювали під допомогу хворим з COVID-19.Для пацієнтів з важкими пневмоніями та дихальною недостатністю під’єднання до кисню – практично єдиний порятунок. Ми спрямували необхідний ресурс з бюджету громади, щоб у кожному міському закладі був доступ до кисню.“, – повідомляє Сергій Моргунов.

На сьогодні:

  • у лікарні №1 – 216 ліжок з киснем
  • у лікарні №3 – 130 таких ліжок
  • у пологовому будинку №1 – 145 ліжок
  • у гінекологічному відділенні пологового будинку №2 – 20 ліжок.

Досягти стовідсоткової забезпеченості плануємо за рахунок кисневих концентраторів. У рамках програми «Вінничани важливі» і далі працюємо над забезпеченням усім необхідним наших медичних закладів. “, – заключає мер міста.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin