Ср. Тра 18th, 2022

“Українська Стратегія Гройсмана” дала роз’яснення щодо підвищених тарифів

1 min read

Партія “Українська Стратегія Гройсмана” зробила офіційну заяву щодо підвищення владою тарифів для населення. Своє звернення до Кабінетів Міністрів України розмістили на офіційній сторінці в Фейсбуці.

“Початок 2021 року розпочався для жителів Вінниччини з неприємного «сюрпризу» від київської влади – з 1 січня для населення подорожчали вартість природного газу, його розподілу та транспортування, що потягне за собою підвищення цін на теплову енергію. Окрім того, ціна на природній газ для населення Вінницької області в січні 2021 року становитиме 9,89573 грн за кубометр, що є одним із найвищих тарифів на газ в Україні. Така ситуація – неприпустима, адже платоспроможність населення значно знизилась, відповідно, підвищення тарифів на комунальні послуги призведе до зростання заборгованості в проплатах за комунальні послуги. Політика Уряду та НКРЕКП, спрямована на постійне підвищення тарифів в умовах тривалого карантину, економічного спаду та зниження доходів населення, не витримує жодної критики!”, – йдеться у повідомленні партії.

“Українська Стратегія Гройсмана” вимагає від Кабінету Міністрів України вжити невідкладних заходів щодо справедливого зниження цін на газ, адже Нафтогаз придбав його значно дешевше ніж продає людям. А також відновити масштабну програму субсидій для родин, які потребують соціальної підтримки.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *