Ср. Тра 18th, 2022

У Вінниці презентували «Пакунок Пацієнта» В Рамках Спецфонду «СтопВірус»

1 min read

Нагадаємо, що після консультації з фахівцями Наглядової ради було прийнято рішення про відновлення Спецфонду «СтопВірус». Відтепер робота Спецфонду буде спрямована не тільки на допомогу медичним працівникам, а й пацієнтам.

Нещодавно відбулась презентація «Пакунку Пацієнта»

“Пакунки містять необхідні медичні засоби та вітаміни, засоби особистої гігієни та побутові речі, які мають полегшити перебування пацієнтів у лікарнях. Відсьогодні перші 1000 пакунків  будуть пропорційно розподіляти по всіх 23 опорних закладах Вінницької області, де лікують пацієнтів з COVID-19”, – повідомляється на сайті.

“Пакунки є двох видів — дитячі та дорослі. Щодо наповнення цього пакунка – ми радилися з пацієнтами, які вже одужали, чого їм не вистачало. Адже траплялося, що пацієнти з Вінниці потрапляли до районних лікарень, і навпаки – з районів до Вінниці. І не завжди, коли людина поспіхом збиралась до лікарні, вона брала з собою необхідні речі. У «Пакунку пацієнта» є вітаміни, протизапальний засіб, вологі серветки, набір одноразового посуду, тапочки, індивідуальний термометр, зубна щітка”.

Цей проєкт вже підтримали родини Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова.

Організатори просять небайдужих долучатись. Тому якщо ви бажаєте здійснити благодійний внесок, це можна зробити на будь-який з цих рахунків:

Благодійна організація Благодійний фонд «Подільська громада»,

Код ЄДРПОУ 35904183,

UA103026890000026003055353304

ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)

Або

р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *