Вт. Сер 16th, 2022

У Вінниці презентували Стратегію розвитку туризму до 2030 року

1 min read

18 грудня, відбулося засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року, до якого увійшли представники й представниці профільних структурних підрозділів Вінницької міської ради і Вінницької ОДА, а також дотичних до туристичної сфери установ та організацій. Присутні зібралися, щоб обговорити подальші кроки з реалізації туристичної стратегії та її проєктів. Про це поавдомляється на сайті Вінницької міської ради.

«Розробка та затвердження Стратегії – це перший важливий крок, але не менш важливим є реалізація плану її впровадження, координація дій співвиконавців та гравців туристичного ринку. Впевнений, що цей план, який ми спільно маємо напрацювати до весни 2021 року, дозволить успішно формувати туристичний продукт для різних типів мандрівників – від ділових до сімейних, від індивідуальних до групових, від молоді до людей поважного віку, – промотувати й підвищувати імідж успішного та привабливого міста», – сказав Андрій Очеретний. 


Ознайомившись із механізмами впровадження Стратегії, присутні перейшли до обговорення структури майбутнього Плану реалізації. Згідно зі сформованим планом протягом 10 років будуть втілюватися заходи та проєкти Стратегії через різні цільові програми територіальної громади, а також залучення інвестицій та донорської підтримки. Відстеження реалізації вказаного плану відбуватиметься як через систему індикаторів, так і шляхом аналізу виконання тих чи інших проєктів. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *