Пт. Гру 2nd, 2022

ВІННИЧАНИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ ЗАМІСТЬ «ПАКУНКУ МАЛЮКА»

1 min read

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

«Грошова компенсація призначається в разі неотримання протягом 30 днів з дня народження дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» з незалежних від отримувача причин (зокрема, народження дитини до 37-го повного тижня вагітності (154-259 діб), народження дитини за кордоном, обсервація, карантин, самоізоляція, відсутність “пакунка малюка” в закладі охорони здоров’я, структурному підрозділі з питань соціального захисту населення. Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини», – пояснює директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Грошова компенсація вартості «Пакунку малюка» на дітей, які народилися з 24 жовтня 2020 р. до 1 липня 2021 р., проводиться у разі неотримання самого “Пакунок малюка” з незалежних від отримувача причин.
Також грошову компенсацію на дітей, народжених починаючи з 1 липня 2021 р., батьки можуть отримувати за бажанням замість одноразової натуральної допомоги.
Для отримання зазначеної виплати отримувач звертається до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення у Прозорий офіс. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *