Сб. Гру 3rd, 2022

У ВІННИЦІ РОЗРОБИЛИ ПРОГРАМУ «МІСТО МОЛОДИХ»

1 min read

Про це повідомляється на офіційному сайті Вінницької міської ради.

“Місто молодих”- це докумуент, який має на меті створення комфортного середовища для самореалізації молоді, активного залучення її до суспільно-громадського життя. Також йдеться про отримання практичних навичок стажування по напрямку майбутньої професії, підтримку творчих ініціатив, сприяння змістовному дозвіллю тощо.

Програма «Місто молодих» має п’ять пріоритетних завдань. Перше – «Здоровий та безпечний спосіб життя». Тут серед заходів – інформаційні лекції, бесіди, тренінги, туристичні походи, зустрічі з відомими особистостями, турніри, чемпіонати тощо.

Друге завдання – «Забезпечення умов для самореалізації молоді з особливими потребами». Планується продовжити сприяння молоді з інвалідністю у працевлаштуванні, проведення різних тренінгів та багато іншого.

Третім завданням програми є «Зайнятість молоді» (сприяння вибору майбутньої професії, отримання практичних навичок стажування). У цьому напрямку роботи важливим буде проведення обговорень з питань побудови власної кар’єри, вибору професії, стажування, підвищення цифрової грамотності. Також у планах – профорієнтаційні експедиції та екскурсії для молоді на підприємства, профорієнтаційні зустрічі між студентами та роботодавцями, фахівцями підприємств, установ та організацій.

Четверте завдання –  «Громадянськість та патріотизм». Передбачається здійснення заходів, спрямованих на утвердження патріотизму, громадянської свідомості й активної громадянської позиції молоді; розвиток молодіжного руху, студентського та учнівського самоврядування. Тут заплановані молодіжні форуми, конференції, семінари, проведення військово-спортивного табору, ознайомлення з історією Вінниці тощо.

«Підтримка творчих ініціатив та сприяння розвитку змістовного дозвілля молоді» є п’ятим завданням Програми. Йдеться про проведення молодіжних творчих заходів до відзначення свят, літературні вечори, фотовиставки, танцювальні майстер-класи, творчі форуми, квести. Також плануються заходи з адаптації до вінницької громади учнів та студентів, що приїхали на навчання з іншої місцевості, в тому числі й іноземні студенти.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *