Пт. Гру 9th, 2022

Депутати прийняли рішення про початок реорганізації сільських рад

1 min read

Сьогодні, 9 грудня, відбулась позачергова сесія Вінницької міської ради, на якій прийняли рішення щодо початку реорганізації сільських рад, які увійшли до складу Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. 


Нагадаємо, що до Вінницької міської об’єднаної територіальної громади  приєднуються Вінницькі Хутори, Гавришівка, Стадниця, Великі та Малі Крушлинці, Писарівка та Щітки. 

«Ви знаєте, що в рамках процесу децентралізації до Вінниці приєдналося сім населених пунктів. На першій установчій сесії ми приймали відповідні рішення про старостинські округи і затвердили кандидатури старостів. Ми ще також прийняли рішення, які дозволять завершити бюджетний рік для цих територіальних громад, почати процедуру реорганізації сільських рад та інтеграції соціальної інфраструктури. Нещодавно набрав чинності Закон України  щодо врегулювання діяльності органів місцевого самоврядування, а саме «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації діяльності органів місцевого самоврядування та  районних державних адміністрацій». Тому, нам необхідно привести рішення у відповідність, аби завершити ці процедури, і з наступного бюджетного року приєднанні території нормально функціонували в нашій загальній системі бюджетування. У тому числі інтеграції усіх об’єктів соціальної інфраструктури до нашої об’єднаної територіальної громади», – додав під час засідання сесії міський голова Сергій Моргунов. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *