Пт. Гру 2nd, 2022

З січня 2021 року розпочнеться реалізація проекту «Поліцейський офіцер громади»

1 min read

1 грудня під час онлайн семінару з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування заступник начальника управління превентивної діяльності Іван Заяц розповів про реалізацію безпекового проєкту «Поліцейський офіцер громади» в об’єднаних територіальних громадах. 
 

Прес-служба Національної поліції м. Вінниці зазначає,що представникам обласної, районних рад, органів місцевого самоврядування, головам ОТГ, які взяли участь у семінарі заступник начальника управління превентивної діяльності Іван Заяц  довів переваги поліцейського сервісного проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Мета проєкту – забезпечити кожну територіальну громаду офіцером поліції, орієнтованим на розв’язання безпекових проблем  своєї територіальної громади. Він доступний для населення, тому що постійно знаходиться поруч з людьми на території обслуговування.  

Як зазначив Іван Заяц, офіцер громади житиме та працюватиме на  території ОТГ, а  про результати своєї роботи звітуватиме перед громадою.  

Пріоритетним напрямом роботи поліцейського громади є попередження правопорушень, зокрема, домашнього насильства, майнових злочинів. Також вони матимуть повноваження у розслідуванні кримінальних проступків, контролюватимуть напрямок дозвільної системи, проводитимуть превентивну роботи з дітьми.  

Також Іван Заяц повідомив, що з січня 2021 року розпочнеться конкурс на посади офіцерів поліції, які працюватимуть у територіальних громадах. До відбору кандидатів будуть залучені канадські партнери, які мають досвід у цій роботі. Крім цього, майбутні офіцери громади для визначення їхніх морально-ділових якостей пройдуть поліграф, потім –  відповідне навчання та з травня-червня 2021 року виконуватимуть свої обов’язки в громадах.   

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *