Ср. Гру 7th, 2022

Підліток з Вінниччині поставив рекорд з усної лічби

1 min read

Учень з Вінниччини встановив Рекорд України з усної лічби. Юнак легко та швидко може обчислити навіть шестизначні цифри без використання калькулятора.  

Талановитим юнаком виявився 14-річний Антон Васалатій, учень гімназії ім. В. М. Підгорбунського, що у м. Козятин.

А нещодавно Антон усіх вразив, побивши рекорд з усного математичного рахунку. За 20 хвилин він правильно порахував сотні прикладів і рівнянь.

“Він набрав найбільшу кількість можливих балів. В своїй номінації він показав найкращий результат і зараз це абсолютно рекорд в Україні”, – розповіла координаторка змагань Маргарита Носкова.

Юнак розповідає, що практичного кожного дня він тренується, грає у шахи, вдосконалює навички усного рахунку. Тоді як його матір зазначає, що у нього загалом феноменальна швидкість мислення. Адже йому вдається робити кілька справ одночасно.  Вчителі гімназії також стверджують, що юнак має чудові аналітичні здібності.

“Я вважаю його нормальною звичайною дитиною, але водночас він такий такий і не такий. Одночасно він може рахувати, дивиться новини, коментувати щось, переключитись на щось інше, піти конспектувати”, – каже мати школяра.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *