Пт. Гру 9th, 2022

На якому етапі реконструкція школи – гімназії №2

1 min read

У місті продовжують утеплювати заклади освіти, адже термомодернізація дитячих садочків та шкіл є одним з пріоритетів міської влади. Наразі тривають роботи у чотирьох школах та п’яти дитячих садочках. Серед цих закладів і школа- гімназія №2, що на вулиці Соборній. Пам’ятку архітектури ремонтують зі збереженням автентичного вигляду.

Прес-служба Вінницької міської ради повідомляє, що роботи з реконструкції цього закладу розпочались у 2019 році. Тут замінили дощате перекриття горища, утеплили дах та покрили його металочерепицею. У цьому році утеплили будівлю спортзалу. Також замінили старі вікна на енергоефективні.

Наразі штукатурять фасад будівлі. Також реставрують двері, які збережуть свій первісний вигляд. Школа була збудована у 1900-1901 роках за проектом архітектора Артинова, як Міністерська жіноча гімназія. У 30-их роках минулого століття добудували третій поверх. Тож, під час робіт дотримуються збереження історичного вигляду та автентичності колишньої жіночої гімназії.

Нагадаємо, що утеплювати дитячі освітні заклади у Вінниці почали з 2015 року. З кожним роком оновлених садочків та шкіл у Вінниці більшає. Така робота дуже важлива, адже переважно будівлі зводились ще за радянських часів, і у той час про енергоефективність не йшлось. Тому приміщення мають значні тепловтрати.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *