Сб. Гру 3rd, 2022

Освіта без обмежень: у Вінниці реалізують проєкти для самореалізації молоді з особливими освітніми потребами

1 min read

Вінницький міський голова Сергій Моргунов підписав Меморандум про співпрацю з ГО “Справа Кольпінга в Україні”

У рамках співпраці зі “Справою Кольпінга в Україні” планується реалізація низки проектів для молоді з особливими освітніми потребами та для вінничан “срібного віку”. Таким чином, мешканці Вінниці зможуть отримати необхідні інструменти для самореалізації і навчання, а також соціальний досвід, щоб бути більш успішними і адаптованими до сучасного життя.

“Наша організація взяла собі за девіз “Допомога у самодопомозі”: ми не намагаємось дати рибу, ми даємо вудку, ми вчимо людей, використовуючи різні ресурси, яким чином можна змінити світ навколо себе. Одним з основних напрямків є робота з людьми з особливими потребами. Наразі така робота ведеться в 7 осередках, де ми маємо і реабілітаційно-консультативні центри денного перебування, і підтриманого проживання. “, – розповів секретар ГО “Справа Кольпінга в Україні” Василь Савка.

Сергій Моргунов також додав, що міська рада підтримує ініціативу створення центру для людей з інвалідністю після 18 років, де люди зможуть здобувати не тільки побутові, а й професійні навички, щоб реалізувати себе у житті. Цей будинок так званого «підтриманого проживання» – перший на Вінниччині і він є альтернативою інтернатних закладів. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *