Ср. Гру 7th, 2022

Чим незабаром здивує Вінницький Подільський зоопарк?

1 min read

Незабаром Подільський зоопарк здивує відвідувачів різноманітними цікавинками.

Наразі робота з будівництва вхідної групи з адміністративною будівлею у Подільському зоопарку просувається впевненими темпами та майже завершується.

Про хід будівництва та його завершальні етапи розповіли генеральний директор ВОКСЛП «Віноблагроліс» Іванець Анатолій та директор зоопарку Євген Ткачик. Вони також зауважили, що при будівництві було враховано всі потреби людей з інвалідністю. Крім того, буде відкрито оглядовий майданчик, кімнату матері та дитини, конференц-залу та ветеринарну клініку.

Прикрашатиме територію зоопарку і резиденція Святого Миколая, де будуть розміщені фігури знаків зодіаку, а поруч буде розташована галявина «12 місяців».

Цією красою відвідувачі зможуть помилуватися вже цієї зими.

Особливою цікавинкою Подільського зоопарку стануть роботизовані динозаври, яких виготовили китайські інженери. Справжні велетні рухатимуться та видаватимуть різні реалістичні звуки поруч із вхідною групою.

Нагадаємо, проєкт «Подільський зоопарк як центр сімейного дозвілля», який розроблений Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, реалізується в рамках виконання Угоди з Європейським Союзом про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *