Ср. Гру 7th, 2022

Перша сесія новообраної обласної ради

1 min read

20 листопада депутати обласної Ради, яких обрали 25 жовтня 2020 року на місцевих виборах, зібралися на своє перше пленарне засідання.

Відтак, склад 8 скликання обласної Ради на 22,6% наповнений жінками-депутатками, їх – 19 із 84 від загального складу. Також свою довіру до представників територіальних громад вчергове виборці віддали 30 депутатам, котрі були депутатами обласної Ради попередніх скликань. А це 35,7% з числа нині обраних депутатів. В цьому складі Ради – три народних депутати 8 скликання Верховної Ради України: Іван Мельничук, Іван Спориш та Геннадій Ткачук.

Оскільки сесія відбувається напередодні одного зі знакових офіційних свят у новітній історії України – Дня Гідності та Свободи (21 листопада), новообрані депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих під час Революції Гідності та в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання.

Ігор Івасюк зачитав новообраним депутатам звернення спікера Верховної Ради України 9 скликання Дмитра Разумкова, котрий закликає продовжити впровадження реформи децентралізації, розробити стратегію соціально-економічного розвитку регіону та забезпечити її втілення в життя, забезпечивши стабільне зростання та якісні зміни в усіх сферах життя Вінниччини.


Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *