Пт. Гру 9th, 2022

У Вінниці активно розгортають ліжка для хворих на коронавірус

1 min read

У Вінниці продовжують розгортати ліжка для хворих на COVID-19.  Наразі пацієнтів приймають у лікарні №1, №3 та в пологовому будинку №2. Станом на сьогодні у міських закладах розгорнуто «під ковід» 416 ліжок. Наразі вони заповнені на 73%.

Перших пацієнтів з коронавірусом розпочала приймати міська лікарня №1. Спочатку там було облаштовано 45 ліжок. Оскільки кількість хворих постійно збільшується, лікарня наразі приймає пацієнтів виключно із COVID-19. Наразі тут розгорнуто 285 ліжок.

З середини вересня хворих почала приймати і лікарня №3. Наразі тут задіяно «під ковід» 106 ліжок. А також тривають ремонті роботи для облаштування ще додаткових місць. 

«Після завершення ремонтних робіт в лікарні №3 кількість ліжок для пацієнтів з COVID-19 становитиме 130. В рамках плану заходів по попередженню поширення коронавірусної хвороби передбачено розгортання стаціонарних ліжок на базі пологового будинку №1. Це дасть змогу створити ще 110 ліжко-місць для надання медичної допомоги дорослому населенню. Також буде передбачено 35 ліжок для акушерського «ковідного» відділення. Варто зазначити, що в пологовому будинку №2 розгорнуто 25 ліжок для надання допомоги хворим вагітним, роділлям та породіллям з міста та районів області», – розповів директор департаменту охорони здоров’я міськради Олександр Шиш.

Медики вкотре закликають, дотримуватися усіх протиепідемічних заходів: мити руки, носити маски і не перебувати у місцях скупчення людей.

Олександр Шиш зазначив, що наразі є вільні вакансії в «ковідних» командах у стаціонарах. Медичні заклади, де лікують хворих з коронавірусом, потребують лікарів: анестезіологів, терапевтів, інфекціоністів – і медичних сестер. Бажаючі можуть звертатися до закладів щодо співбесід і працевлаштування.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *