Пт. Гру 9th, 2022

Вінницькі гіди безкоштовно вивчають англійську мову

1 min read

Під час навчання вінницькі гіди та екскурсоводи вдосконалюватимуть свою розмовну англійську, а також адаптовуватимуть свої турпродукти на іноземну мову.  

Мовні курси для гідів організовані в рамках проєкту «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці», який реалізує ГО «Спілка підприємців «СТІНА» за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) та за підтримки Вінницької міської ради. Проєкт має на меті посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінниці у сферах туризму та гостинності за рахунок удосконалення сервісу, консолідації середовища та вироблення стандартів обслуговування. 


«Курс розроблений з метою удосконалення розмовної англійської мови гідів та адаптації турпродуктів на іноземну мову.  Таким чином гіди та екскурсоводи зможуть працювати також з іноземними туристами, що безумовно підвищить їх конкурентоспроможність, а також зробить наше місто пристосованішим та відкритішим для іноземних гостей, яких ми дуже чекаємо після подолання наслідків пандемії», –  зауважив директор департаменту маркетингу міста та туризму Олександр Вешелені.


Участь у мовних курсах безкоштовна. Долучитися мали можливість гіди-практики та екскурсоводи, які вже працюють в туристичній сфері, але прагнуть водити екскурсії також англійською мовою. 

«Вирішила долучитись до навчання на мовних курсах, щоб покращити свій рівень англійської і проводити екскурсії іноземною мовою. Я працюю у напрямку екологічного туризму, популярність якого набирає обертів, особливо за кордоном. Вінниця має значний потенціал у цьому напрямку завдяки зеленим зонам, водним ресурсам тощо», – розповіла вінницька гідеса Ірина Донець.«Працюючи в темі історії, дуже часто виникає потреба розповісти про наше місто, чи то у форматі екскурсії, чи у форматі презентації в іншому місті, англійською мовою. Зараз, на етапі створення Музею Вінниці, така потреба особливо гостра, оскільки ми маємо намір презентувати і садибу Львовича, і концепцію для міжнародних партнерів та гостей з-за кордону», – зауважила заступниця директора комунального підприємства «Центр історії Вінниці»  Олеся Коваль. 


Мовні курси розроблені факультетом іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Під час мовних курсів учасники та учасниці удосконалять свої навички, адаптують власні екскурсії англійською мовою. 


«Наш курс підпадає під таку категорію, як «Англійська мова спеціального вжитку», тобто англійська мова для спеціалістів певної галузі. Тут є свої особливості як у відборі змісту дидактичного матеріалу, так і в процесі навчання. Ми вже підготували рівневі матеріали, наразі ми вивчаємо лексику, далі вивчимо граматику, основи комунікації, а на фініші працюватимемо над адаптацією на іноземну мову авторських екскурсій», – зазначив кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри методики навчання іноземних мов ВДПУ ім. М. Коцюбинського Олег Яцишин.


Окрім аудиторного вивчення граматики та покращення розмовної англійської відбудуться також апробації адаптованих на іноземну мову екскурсій. По завершенню навчання всі учасники та учасниці отримають сертифікати про проходження мовних курсів для гідів.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *