Ср. Гру 7th, 2022

Вінницькі школярі саджали дерева

1 min read

Вчителі, учні та батьки вінницьких шкіл долучаються до акції з озеленення «Зелена хвиля». Проводиться вона у нашому місті четвертий рік. Сьогодні дерева висаджували на території двох закладів – шкіл №18 та №25.  Вінницькі школи щороку долучаються до різноманітних екологічних акцій. Цього року 5 закладів долучились до акції «Зелена хвиля». 


Зокрема, у школі №18 діти та вчителі висаджували туї, кущі самшиту та ялинки. «В цьому році наша школа долучилася до акції «Зелена хвиля». Ми вдячні департаменту освіти та департаменту  економіки і інвестицій  та Вінницькому лісгоспу, які допомогли нам зробити територію нашої школи більш зеленою.  Ми висаджуємо на території школи  18 туй, 22 кущі самшиту та 4 подушкоподібні ялинки», – розповіла  заступник директора з виховної роботи школи №18 Ірина Матковська. 

Перше дерево діти висаджували разом із директором школи №18 Анатолієм Мельником. Учні зазначають, що такі акції потрібні: «Ця акція дуже потрібна. На території нашої школи завжди багато людей, і вона має виглядати привабливо. І для нашої екосистеми – це теж плюс», – каже учень 10-Б класу Валентин Жордецький. 

Долучилися до акції й учні сусіднього закладу школи №25. Тут навчаються діти 1-4 класів, тож, впоратися з висадкою дерев допомагали і вчителі, і батьки.  


«У нас зелена хвиля проходить у два етапи. Вчора у нас активісти з третіх класів висадили біля 20 рослин. А сьогодні ми висаджуємо із четвертокласниками. Всього ми отримали 35 рослин, бо у нас не тільки дерева, ми брали ялівець, який плететься. Ми зараз беремо маленькі деревця, щоб діткам було цікаво за ними доглядати. В минулі роки ми висадили дуже багато троянд, і до нас сюди приходять дуже багато людей, які фотографуються. Ми дуже хочемо щоб наша територія була красивою», – зазначила  заступник директора з виховної роботи школи №25 Тетяна Коваленко.  

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *