Сб. Гру 3rd, 2022

У лікарні №3 розгорнули 25 додаткових ліжок для хворих на COVID-19

1 min read

Від суботи у Вінниці хворих з коронавірусом почало приймати ще одне відділення в МКЛ №3, яке налічує 25 ліжок. У неділю хворих приймала також перша міська лікарня, і на ранок понеділка вона була заповнена вщент. З понеділка інфікованих почала приймати районна лікарня.

Оскільки у місті з кожним днем більшає людей з ковідом, у місті постійно зростає кількість ліжкомісць для лікування таких пацієнтів. 

З моменту початку пандемії у місті кількість «ковідних» ліжок зросла з 45 до майже 350. Роботи по розгортанню додаткових ліжок продовжуються. 
У суботу в МКЛ №3 почало приймати хворих на ковід ще одне відділення, яке розраховане на 25 ліжок. Тепер загалом у цьому закладі є 85 ліжок, пристосованих для лікування пацієнтів, інфікованих COVID-19. Продовжуються роботи по проведенню кисню на другому поверсі лікарні.У міській клінічній лікарні №1 продовжують монтувати кисневу магістраль на четвертому поверсі в неврологічному відділенні на 30 ліжок, яке почало приймати хворих з коронавірусом на минулому тижні. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *