Пт. Гру 9th, 2022

Мер Моргунов: Збільшуємо мережу ковідних ліжок у міських лікарнях до 500

1 min read

Напружена ситуація з COVID-19 вимагає невідкладних дій. Додаткові ліжка, обладнання, надбавки медикам. Щоб прийняти необхідні рішення, очільник Вінниці Сергій Моргунов скликав позачергову сесію міської ради. Сьогодні виділили 83 млн грн на медицину для протидії другій хвилі епідемії у рамках нашої програми «Вінничани важливі».

Збільшуємо мережу ковідних ліжок у міських лікарнях до 500. Маємо наразі їх 317. Для лікування хворих на коронавірус залучимо незадіяні приміщення МКЛ №3 та 1-ого пологового будинку. Заспокою майбутніх мам: 3-й поверх закладу працюватиме і далі з окремим входом, а жіноча консультація діятиме у ЦПМСД №3. Усю необхідну допомогу також нададуть у Центрі матері та дитини і пологовому будинку №2, повідомив мер. – Облаштуємо в закладах додаткові кисневі точки з тим, щоб довести їх загальну кількість до 404. Закупимо додатково сучасне обладнання для лікарень, засоби захисту медикам та медикаменти для лікування вінничан, госпіталізованих з КОВІДом. Зокрема: 361 функціональне ліжко, 16 апаратів ШВЛ, 16 апаратів СІПАП, 31 монітор пацієнта, цифровий рентгенапарат та інше обладнання. Встановлюємо додаткові муніципальні надбавки для медиків та співробітників кафедри інфекційних хвороб ВНМУ. Адже головне підтримати тих, хто «на передовій» у боротьбі з COVID-19 та рятує здоров’я і життя вінничан.

Сергій Морунов зазначив, що з жовтня лікарі у стаціонарах та співробітники кафедри щомісяця з міського бюджету будуть отримувати по 15 тис грн, медичні сестри – 10 тис грн, молодший медперсонал – 8 тис.

Наприклад, молодий спеціаліст лікар у «ковідній бригаді» матиме зарплату 37 тисяч грн разом з усіма надбавками. Сьогодні у міських лікарнях відкрито додатково 49 вакансій у «ковідних бригадах». Тому запрошую фахівців працювати у наших закладах, – пояснив міський голова. – Маємо забезпечити усе необхідне для лікування пацієнтів та підтримки медиків. Кожен вінничанин важливий! Бережіть себе і близьких. Розслаблятися не маємо права. Здоров’я – понад усе.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *