Ср. Гру 7th, 2022

У Вінниці йде активна підготовка до другої хвилі пандемії

1 min read

У Вінниці продовжує зростати рівень захворюваності на COVID-19. Тому не припиняється робота з розгортання додаткових ліжок у вінницьких лікарнях. Зокрема, найближчим часом хворих з коронавірусом розпочне приймати ще одне відділення МКЛ№1 на 32 ліжка. 25 місць планується створити у МКЛ№3. 

Станом на сьогодні у місті хворіє вже 1094 пацієнти.


«Ми продовжуємо рухатися по нашому плану в рамках антикризової програми «Вінничани важливі». І уже на цьому тижні, у зв’язку із збільшенням захворюваності на COVID-19, ми розгортаємо додаткові 32 ліжка на базі МКЛ№1, яка були визначена базовою для прийняття саме  таких хворих. А також днями додатково буде розгорнуто 25 ліжок в МКЛ№3. Хочу ще раз наголосити і звернути увагу вінничан, коронавірус нікуди не зник. Закликаю усіх дотримуватися протиепідеміологічних заходів – носити маски, мити руки, дотримуватися соціальної дистанції», – сказав директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.


Директор Вінницької МКЛ №1 Костянтин Ліваковський зазначає, що наразі щодня збільшується кількість хворих які потребують стаціонарного лікування. Лікуються пацієнти не тільки з міста, а й з районів області. 


«На сьогоднішній день у нашому закладі перебуває значний відсоток хворих із сіл та районів Вінниччини. У зв’язку із збільшенням хворих ми на четвертому поверсі неврологічного відділення розгортаємо додатково 32 ліжка. Наразі працюємо над тим, щоб провести до них кисень. А також займаємося організацією змін персоналу», – зазначив директор Вінницької МКЛ №1 Костянтин Ліваковський.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *