Пт. Гру 9th, 2022

З директора департаменту маркетингу міста та туризму Олександра Вешелені зняли обвинувачення

1 min read

28 вересня Вінницький апеляційний суд скасував постанову Вінницького міського суду щодо притягнення директора департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександра Вешелені до адміністративної відповідальності. Посадовця звинувачували у начебто вчиненні дій в умовах реального конфлікту інтересів та неповідомленні про це, відповідно до чинного законодавства (ч.ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП). 


У ході розгляду апеляційної скарги суд встановив недоведеність винуватості Олександра Вешелені у матеріалах та доказовій базі справи, де, зокрема, не було розкрито корисливого мотиву та наявності майнового чи немайнового інтересу в момент заключення департаментом договорів надання послуг. 


«Для мене важливою була і залишається прозорість у діяльності органів місцевого самоврядування. Усі рішення – включно з забезпеченням фінансування тих чи інших заходів – готовий аргументовано обговорювати з представниками туристичної галузі та громадськістю так само, як і звітувати про результати та ефективність використання бюджетних коштів. Що ж до звинувачень у діях, пов’язаних з корупцією, можу твердо сказати, що завжди стою на принципах виключення будь-яких приватних інтересів у своїй діяльності на такій відповідальній посаді – і ці принципи так само поділяють мої колеги та керівництво», – наголосив директор департаменту маркетингу міста та туризму.


Провадження закрите апеляційною інстанцією у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення. Олександр Вешелені повернувся до виконання своїх повноважень директора департаменту.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *