Сб. Гру 3rd, 2022

Мер Моргунов привітав працівників 45-го заводу зі святом

1 min read

Сьогодні, 23 вересня, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський привітали працівників 45-го експериментального механічного заводу із Днем машинобудівника.  Шістьом працівникам вручили премії та Грамоти. 


45-ий експериментальний механічний завод у Вінниці отримує замовлення від держави. Працівники для фронту ремонтують військову техніку, виготовляють  автомобілі ЗІЛ–131, які переобладнанні новими дизельними двигунами, розробили «автомайстерні на колесах» для ремонту танків і БТР, пересувні ремонтні станції для зарядки акумуляторів. А також єдині в Україні, хто виготовляє авіапаливозаправники.


Директор ДП «45 експериментальний завод» Микола Чумак розповів, як наразі працює підприємство. Він зазначив, що на підприємстві працює 325 людей.


«Ми ремонтуємо КамАЗи, модернізуємо КрАЗи. Зараз у нас є замовлення на 14 КрАЗів. Вже з них сім одиниць поставили замовнику», – зазначив директор ДП «45 експериментальний завод» Микола Чумак.


Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що це одне із найстаріших працюючих підприємств у Вінниці. А також зазначив, що за останні роки у Вінниці відкрилося чотири нових заводи, а також сім діючих наростили свої потужності.  


«Підприємство має розвиватися, а це можливо тільки при додаткових інвестиціях можна змінювати обладнання і полегшувати роботу. Я погоджуюся, що політика держави і місцевих органів влади має працювати на сприяння розвитку інвестицій. Сьогодні я хочу подякувати вам за вашу роботу, за те що ви виготовляєте такі унікальні вироби саме у нашому місті. Хочу побажати вам здоров’я та благополуччя », – сказав  Сергій Моргунов. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *