Вт. Сер 16th, 2022

У зв’язку з карантином, вінницькі маршутчики просять підняти ціну на проїзд до 12 гривень

1 min read

Сьогодні, 2 лютого, під час зборів Асоціації маршрутних перевезень у місті Вінниця стало відомо, що вінницькі маршрутні перевізники вимушені просити міську владу підняти тариф на проїзд у маршрутках до 12 гривень. Про це повідомляє видання Вежа

Як зазначив голова Асоціації Олександр Гота, особливі збитки перевізники почали нести із запровадженням карантинних обмежень. Тоді у транспорті різко зменшилась кількість пасажирів.

– Ми були змушені обмежити кількість пасажирів у нашому транспорті. Попри це ми так само мали платити заробітну плату водіям, підтримувати у належному стані транспортні засоби, а також закуповувати паливно-мастильні матеріали, вартість яких з моменту останнього зростання тарифів збільшилась на 30-40%. Крім того, мінімальна заробітна плата за цей час зросла до 6 тисяч гривень. Наш транспорт переважно іноземного виробництва і відтак імпортні запчастини також зросли в ціні, зокрема через зростання курсу долара та євро. Усі ці причини змушують нас підвищити тариф для збереження можливості роботи.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin